M. NT68676.2A LCD/LED Obrazovky Radič Rady urob si sám Monitor Kit (kompatibilný s HDMI+DVI+VGA+Audio)


Štítky: pre s6 plus, plussize plávať, drozeno plavky, bežné m, 10 lcd modul, kawaii plavky, 1155 m, f10 m, anjel cross stitch, 101 lcd riadiacej dosky.

€14.31 €17.46
  • Skladom
  • w11360  • Štát Montáž: Takmer Hotový
  • Fotoaparát Vybavený: No
  • Názov Značky: COOERQI
  • Zväzok: Lcd radič Doske auta
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Q062151011
  • Kompatibilita: Ostatné
  • Certifikácia: ŽIADNE

M. NT68676.2A(HDMI+DVI+VGA+Audio) LCD/LED Obrazovky Radič Rady urob si sám Monitor Auta

To je skvelý set ľahko reassembling LCD radič kit, ktorý sa používa na zapnutie holé LCD panel do desktop/PC monitor. To bude prekvapenie, že vaše holé LCD bude dobré použiť, a už sa odpadu. Alebo to je veľmi insteresting veci, ktoré chceme, aby monitor úspešne sami. Podporuje väčšinu LCD panel od 12.1" do 55" s LVDS rozhranie a rozlíšenie nižšie ako 2048X1152 , plug&play kit, bez nutnosti spájkovania.

Majte prosím na pamäti, ak nechajte nám svoj LCD Číslo Modelu pri vytváraní objednávky, je veľmi import pre nás pripraviť právo kit pre vás.

Potrebné Príslušenstvo pre sústruženie holé LCD na ploche monitor: LCD Radič rada, Invertor, LVDS kábel, Klávesnica, kábel VGA/DVI/HDMI kábel, Napájací Adaptér . Ak ste už mali kábel VGA/DVI/HDMI kábel a napájací adaptér (Výstupný 12V,4A-to je pre malé veľkosti lcd z 10,1 palca na 19 palcový), táto sada je skvelý výber pre vás, ešte existuje nejaký iný druh súpravy pre voľby v našej predajni, kliknite sem.

LCD Radič Rada M. NT68676.2A:

M. NT68676.2A je monitor control board, ktoré môžu podporiť LED/LCD panely. Podporuje rozlíšenie až 2048X1152.

M. NT68676.2A môžete synchronizovať s počítačom automaticky. Synchronizácia vyžaduje synchrónne signál, ktorý horizontálna a vertikálna synchronizácia, sú oddelené.

M. NT68676.2A môže podporovať dynamický kontrast ovládanie, slúchadlový vstup a digitálne ovládanie hlasitosti súčasne.

Veľkosť radič stravovanie: 139mmX58mmX17mm

Invertor:

Ak invertor pre vaše lcd nie je medzi tieto tri meniče, cena bude vyššia, dúfam, že za pochopenie.

Majú vyskúšať a budete mať veľké prekvapenie!

Potom sa vám dostanú túto súpravu?

Dôležité Kroky na spracovanie vašej objednávky sa s týmto auta:

Krok 1: uveďte, Prosím, vaše LCD panel model č. zaslaním ebay správy pred ponúkanie tejto položky, tak, že môžeme radiť právo držiak pre vaše LCD. ( Zvyčajne model č. môžete nájsť na nálepke na zadnej strane LCD panel. Ak je to potrebné, demontáž plastových shell a nájdete nálepku) . Ak je to možné, prosím, daj nám viac ako špecifikácia vášho LCD, ako môžete. Potom čakať na našu odpoveď.

Krok 2: dáme vám odpoveď čo najskôr po starostlivý výber a testovanie kit našej technickej podpory , a potom môžete zadať objednávku, a platiť za to. Pošleme balíček cez HongKong Príspevok ako najskôr po platby vymazané. (Ak chcete, expresná doprava, prosím, kontaktujte nás zaplatiť dodatočné náklady na dopravu pred platbou.)

Krok 3: Čakám na obale.

Budeme napísať príslušný program do lcd radič palube, aby zodpovedali vašej LCD, takže táto súprava sa bude zápas, proti jeden veľmi špecifický LCD Panel alebo iné, ktoré majú presne rovnakej špecifikácie. Avšak, programátor, ktorý by mohol pomôcť na rôznych Lcd, že je, zmena firmware LCD radič stravovanie sami. Treba si uvedomiť, že rôzne LVDS káble a Meniče, bude potrebné, aby zodpovedali rôznych Lcd.

Poznámky:

1. Prosím, uistite sa, že LCD displej je ok pred ponúkania cien, táto položka, inak vám bude zodpovedný za nezlučiteľnosti.

2. Ak máte obavy, veľa o nastavenie rozlíšenia, prosím, prehodnotiť, ako ponuky!

3. Budeme sa snažiť pripraviť právo držiak pre vás, ako je písanie príslušného programu do regulátora doska, výber vhodných LVDS kábel a vhodný invertora. Ale ako sme sa nemusíte LCD presne tak, ako vy na ruke, môžeme len test regulátor s vlastným LCD. Pre vás, musíte vyskúšať sami skontrolovať, či to funguje alebo nie. Ako viete, existuje veľa Lcd s mnoho odrôd na trhu, niekedy nemôžeme sľubovať presné kompatibility. Prosím, zvážte to pred ponúkania cien! Avšak, sme získali veľa úspechov pri príprave kit pre našich zákazníkov v reálnom obchode. Tak prečo nie snažiť dostať prekvapenie!

4. Ak ste nie sú špecializované na elektroniku alebo majú pochybnosti v prevádzke, prosím, kontaktujte nás pre inštrukcie, ako nie sme schopní zodpovedný za nesprávne fungovanie.

5. Po skončení pripojenie, prosím, neponáhľajte zapnutie! Po prvé, použiť multi-meter na test, či GND LCD je spojené s GND kontrolóra dosky. Ak nie, prosím, skontrolujte pripojenie znova. Ak áno, prosím, test, či je skrat medzi červené vodiče a čierne vodiče kábel LVDS. Ak nie je skrat, to znamená opak spojenia alebo iné chyby. Akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať. DIY vyžaduje určité odborné znalosti, prosím, láskavo prijať zodpovednosť rizika. Žiadny kontakt kovu je povolené, ak je hybnou silou na ovládači rady, v opačnom prípade skratu môže dôjsť, ktoré môžu spôsobiť nedostupnosť radič dosky.

Americký Priateľ cryalith to Raspberry PI Počítač:

Austrálsky Priateľ beyelka Projekt:


Napísať recenziu

Súvisiace produkty