14/28pcs Univerzálny Auto Nádrž na vodu, Zisťovanie Úniku Detektor Nástroj Radiátor Tlak Vody Tester Auto Chladenia Chladiacej kvapaliny Vákuového Čistiaceho


Štítky: antifreez tester, valec úniku tester, mpow nepremokavé, chladiaca vákuum, chladivo úniku tester, diy dymu detektor úniku, mh z19 co2 snímač oxidu, nemrznúca chladiaca kvapalina testovanie, dropbox životnosť, mac chladiacej kvapaliny, tlak tester.

€25.88 €27.24
  • Skladom
  • w11795  • Položka Druh: Tlak & Vákuum Testery
  • Verzia Softvéru: /
  • Názov Značky: AZGIANT
  • Hardvéru Verzia: /

Popis

Hľadáte profesionálne, ale cenovo dostupné tlak vody tester? Ste pri hľadaní robustný, spoľahlivý nástroj, ktorý môže urobiť viac úloh naraz? Ak áno, pozrite sa žiadne ďalšie! Náš profesionálny tlak vody tester musí spĺňať vás potrebuje. Je to jedna z najlepších možností pre vás.

Funkcie

Veľkosť: 38 x 43 x 10 cm.

- Materiál: Kov.

- Systém chladenia Tlakovej Testovanie Auta: Umožňuje rýchle a jednoduché testovanie pre únik vo vykurovacom systéme a rýchla výmena chladiacej kvapaliny. Vhodné pre rôzne modely.

- Quick-release spojky a high-powered čerpadlo s veľkými, ľahko čitateľný ciferník, sú obsiahnuté v tejto súpravy. Kompresia Čerpadlo s Rozchodom pre testovanie tlaku ľahko. - Vhodné na testovanie tlaku radiátory a chladiace okruhy.

- Tester pomáha zistiť vnútornú a vonkajšiu únikov Ideálny pre hlava tesnenie neúspechu detekcie (na ktorej strane bloku alebo ktoré valec netesnosti).

- Uvoľnenie tlaku ventil pre ľahké despresurizar.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty